Yoga (16 Eylül'den itibaren)

Yoga

Tarih:16 Eylül 2019 tarihinden itibaren
Yer: Podyum Sanat Mahal
Bilet Fiyatı: 

Başlangıç Paketi 225 TL 
1 Aylık Paket 260 TL
1 Aylık Sınırsız 345 TL
3 Aylık Paket700TL
3 Ay Sınırsız 920 TL
6 Aylık Paket 1240 TL
6 Ay Sınırsız 1640 TL
12 Aylık Paket 2170 TL
12 Ay Sınırsız 2865 TL
10'lu Paket 415 TL

Etkinlik 16 Eylül tarihi  itibariyle başlamaktadır. Etkinlik süresi 75 dakikadır.

Haftalık ders programı takvimimizi takip ediniz.

YOGA NEDİR?
5000 yıl öncesine dayanan kadim bir bilgidir.

Yoga bir yolculuktur. Her An’ı olduğu haliyle tam olarak yaşama sanatıdır. İyi ya da kötü diye ayırt etmeden tüm hislerini hissedebilmeyi sağlar. Bu da kişiye tamlık ve bütünlük hissi verir.

Önce en dış parçamız olan bedenle başlar işe. Bedeni hissetmeyi, bedendeki hisleri farketmeyi sağlar. Sonra zihnini farkedersin. Bedeninle nasıl uyumlu çalıştığını ve hislerini takip ederek zihnin doğasını ve içerde konuşanın, sürekli fikirler üretenin kim olduğunu anlarsın. Ve nefesin girer devreye. Nefes, hayattır ve nasıl nefes alıyorsan öyle yaşıyorsundur. Geniş ve derin nefesleri deneyimlemeye başlarsın. Nefes, gövdendeki kasları çalıştıran ilk hareketi başlatır. Nefesini hissetmeye ve bazı zamanlar onunla kalmaya başlarsın. Tüm bunların ötesinde, bunların hepsini gözlemleyen, gören bir parça farkedersin. Bu, RUH’tur. O andan sonra yeni bir yolculuk başlar; ruhsal bir yolculuk. Kim olduğunu bulmaya ve kendini tanımaya çıkılan bir yoldur bu. Kendini tanımaya başladıkça, hayatın kendiliğinden değişir. Hayatın akışı ile bir dans başlar.

Söze ‘ Bence…’ diye başlamıştım. Benim için yoganın ne olduğunu anlatabilirim çünkü yoga kişisel bir deneyimdir. Şimdi sen istersen yogayı bedenini esnetip güçlendireceğin bir spor olarak,  stresli hayatında gevşemeni sağlayıp iyi hissettiren bir zaman olarak ya da halihazırda başladığın içsel yolculuğunu derinleştirecek çalışmalar olarak algıla ama gel ve deneyimle. Bunu deneyimleyip nasıl hissettiğini farketmen için ilk dersin ücretsiz. Ne zaman istersen gel…

Bilet almak istediğiniz tarihi seçin

Bursa - Podyum Sanat Mahal
E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!