Hakkımızda


2011 senesinde biletleme sektöründe hizmet vermeye başlayan Biletinial.com tüketiciyi yeni gelişen teknolojiler ışığında etkinliklerle buluşturma noktasında çözüm üreten bir biletleme firmasıdır.

Hizmet vermeye başladığı günden itibaren yazılım mühendislerinin geliştirdiği teknoloji ve yeniliklerle Türk tüketicisini birçok etkinlikle başarılı şekilde buluşturan biletinial.com Ulusal çapta yaptığı başarılı organizasyonlarla müşterilerin etkinliklere zahmetsizce erişimini sağlamıştır.

2016 yılında toplamda 280 Milyon değerinde toplamda 25 Milyondan fazla bilet üretmiş Sinema sektöründe 110’dan fazla sinema, 1200’den fazla salon ve 150.000’den fazla koltuk kapasitesini günlük 800.000 kontenjan için sürekli alt yapı ve satış imkanı sağlamaktadır.

Eğlence ve sanat alanında da başarılı hizmetler veren biletinial.com ‘un iş ortakları arasında Özel Tiyatrolar,  Şehir Tiyatroları, Senfoni Orkestraları, Festivaller, Spor Kulüpleri, Performans Sahneleri ve Theme Parklar ile Eğlence parklarının yanı sıra Eğitim ve Seminer organizasyonu gerçekleştiren kurumlarda yer almaktadır. 

Biletinial.com mühendisleri tarafından geliştirilen teknolojiler sonucunda müşteriler internet üzerinden biletlerini, oturacakları koltukları görerek ve seçerek alabilmektedirler. Satın alma sonrasında Biletinial.com müşterimizin kayıt esnasında belirttiği telefon numarası ve mail adresine içinde emsalsiz  barkodu yer alan elektronik bileti iletmektedir. Müşterimiz kendisine gönderilen elektronik biletteki barkodu etkinlik alanındaki yetkililere göstererek ve barkodunu okutarak etkinlik alanına girebilmektedir.

Biletinial.com iş geliştirme uzmanları ve yazılım mühendisleri aracılığı ile sürekli olarak sektördeki ihtiyaçlara yönelik araştırmalar yapıp bunun neticesinde ürün geliştirmeleri ile sunduğu hizmeti iyileştirmektedir. Biletinial.com biletleme sistemi Türkiye genelinde 41 ilde ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde başarı ile çalışmakta ve etkinlik biletlemesi için çözümler üretmektedir.

Biletinial.com Biletleme Sistemi rezerve koltuk ve genel giriş işlemleri için müşterilerinin ihtiyaçlarını tüm yönleri ile karşılar. Sistem özellikle büyük ölçekli çoklu mekan bilet dağıtım ortamı için geliştirilmiş olup farklı tip bilet stoklarının farklı tip satış noktalarına bağlantısını da sağlar.

Biletinial.com sistemi bugün en esnek biletleme sistemi olup, gerçek dağıtım ağı mimarisi ile inşa edilmiş tek sistemdir. Bu benzersiz mimari paralel olmayan esneklik ve ölçek ile her çapta büyümeyi ve fonksiyonelliği sağlar. Sistem gerçek zamanlı olarak satış kanalları ile çeşitli çoklu mekan kaynaklarını birbirine bağlar.

Elde ettiğimiz deneyimler ışığında organizasyon firmalarının çalışmaya karar vermesi ve gerekli şartları oluşturmasının ardından mekanlardaki Biletinial.com sistem kurulumları kısa sürede gerçekleşerek hayata geçiren ve başarı ile çalışmaya başlar.

Biletleme operasyonlarının kesintisiz çalışması ve etkinliklerde aksaklık yaşanmaması için tüm paydaşlarına kesintisiz destek veren biletinial.com, haftanın 7 günü 10:00 – 22:00 saatleri arası tüm kullanıcılarına müşteri hizmetleri , whatsapp ve canlı desteği vererek koşulsuz müşteri memnuniyeti için gerekli şartları yerine getirmektedir.

Biletinial.com İnterbilet Dağ.Org. San ve Tic. A.Ş ‘nin Uluslararası geçerliliği olan patent kuralları ile koruma altına alınmış tescilli markasıdır.

E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!