-

Aşk Grevi

Ankara - Çankaya Sahne 19 Şubat Cumartesi - 23 Şubat 2022 Çarşamba
  • Komedi
  • Müzikal

Aşk Grevi

Yaş Sınırı :+18

Binlerce yıl önce anadolu da yine böyle bir savaş olmuş ve bu savaşı kadınlar sona erdirmiş. Kadınlar Savaşı Kahramanlarının Parodisi, Olimpos Tanrılarının Anadolu Yansımaları sizi kahkahaya boğacak.

 

Seyircilerin gişeden biletlerini en geç 19.30 da almaları gerektiği konusunun belirtilmesini rica ederiz.
 

Yazan: Savaş Aykılıç 
Yöneten : Sinan Pekinton
Yönetmen Yardımcısı: Sinem Lökbaş
Koreografi: Asena Melikoğlu
Müzik: Erdem Kara

Oyuncular
Ayşin Tabiloğlu Sinem Lökbaş Esin Ercan
Ayşenur Yaman Asena Melikoğlu İrem Öztürk
İrfan Buzcu Serkan Melikoğlu Oğulcan Tural

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Ankara - Çankaya Sahne

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü