-

AUT

İzmir - Tiyatrolog - Alsancak Sahnesi Alsancak Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Cad. İşçimenler İş Hanı D:146/B, 35220 Konak 26 Ocak 2022 Çarşamba
95 dakika
  • Tiyatro

AUT

Tek Perde

Yaş Sınırı : Yetişkin Oyunu

Tür: Dram (Yüzüne Tiyatro)

“Kötülükten gördüğüm iyiliği başka hiçbir şeyden görmedim ben.” diyenlerin hikayesi bu oyun!

Futbolla ilgilenmeyenlerin de izlemesi gereken bir oyun! Alper Kul ve Özgür Özgülgün’ün yazdığı, Çağrı Turnalı’nın yönettiği oyun Tiyatrolog tarafından sahneleniyor. İzmir’de ilk defa bu kadar sert bir oyun izleyeceksiniz. Küfürlere ve sokağın o pislik, eril dünyasına hazır olun! Gerçeği burnunuzun dibinde hissedeceksiniz. Oyun, futbol dünyasının içini dışındakilerin gözünden yansıtıyor. İnsanlara önemli kişi olabilmenin bedelini ödetiyor. Stat kapısını bekleyen Zehir, Ateş, Fidel, Öcü, Boza… Bu 5 arkadaşın başına gelenlerden sonra hayat hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak!

 

 

 

Yazar: Alper Kul, Özgür Özgülgün

Yönetmen: Çağrı Turnalı

Reji Asistanı: Öykü Su Akbaş

Sahne Amiri: Müge Akman

Dekor: Berk Türkyılmaz
Işık ve Ses: Uğur Öztavlı

Kostüm: Hande Akyurt

Makyaj: Çağrı Turnalı
Aksesuar: Sevcan Sava

Oyuncular: Burak Korkmaz, Burak Şen, Caner Arpat, Çağdaş Sur, Esmanur Sürücü, Mehmet Savat, Samet Ak, Serdar Şahintaş, Tekin Sevimli, Uğur Acay, Yetiş Bora

 

 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İzmir - Tiyatrolog - Alsancak Sahnesi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü