-

Çemberin 6 Noktası

İstanbul - Tiyatro dell’Arte Rasimpaşa, Uzun Hafız Sk. No:59, 34716 Kadıköy/İstanbul 28 Ocak 2022 Cuma
60 dakika
  • Gerilim
  • Psikolojik

Çemberin 6 Noktası 

Yaş Sınırı: 13+

Bir plaza asansöründe mahsur kalan üç kişi... Üç farklı hayat ve bir kırılma noktası… Bizden Tiyatro ilk oyunu Çemberin 6 Noktası'yla sizlerle. 360 derecelik seyirci düzeniyle bu asansör kalbinizde sıkışabilir!

Oyunun Yazarı: Gaspar Jegnar

Oyunun Yönetmeni: Serhan Atak

Oyuncular: Arda Akoğul – İlayda Selin Adakaya – Murat Dereli

Reji Asistanları: Cihan Tangerli – Sima Erman

Ses – Işık: Berker Yönet

Dekor Uygulama: Cengiz Akoğul

Afiş Tasarım: Yiğit Özkan

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Anadolu - Tiyatro dell’Arte

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü