Frida

Frida

Ankara - Ankara Yeni Mahalle Bel Dört Mevsim TiyatroSalonu 7 ve salon daha 29 Ocak Cumartesi - 06 Mart 2022 Pazar
  • Tiyatro

Frida

Frida Kahlo acılarından yeni bir yaşama adım atarken, aslında tüm dünyaya yeni bir anlam verecek sanatınında temelleri atılıyordu. Yaşamıyla tüm sanatçılara ve insanlığa örnek olacak bir yolculuğu bizimle paylaşması için birlikte çıkılacak bu yolculuğa hepinizi bekliyoruz.

 

Yazan-Yöneten : Umut Toprak
Oynayan: İlknur Burcu Akpınar
Koreografi : Nazlı Zeren Kutluyıl
Işık Tasarımı :Alpdoğan Selçuk
Müzik: Murat Liman (dj robin)
Dekor-Kostüm Tasarımı : Simen Yelken
Reji Asistanı: Celal Can Tanrıveroğlu
Yapım: Hasan Acar
 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Ankara - Ankara Yeni Mahalle Bel Dört Mevsim TiyatroSalonu
Bursa - Ahmet Vefik Paşa Bursa Devlet Tiyatrosu
Samsun - Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezi
Ankara - DT Akün Sahnesi
Denizli - Denizli Merkezefendi Belediyesi KM
İzmir - İzmir Devlet Tiyatroları Konak Sahnesi
Sivas - Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi
Kayseri - Kayseri Kültür Merkezi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü