-

Harikalar Mutfağı (+4)

Ankara - Ankara Başkent Tiyatro (Büyük Sahne) 1 ve salon daha 22 Ocak Cumartesi - 30 Ocak 2022 Pazar
  • Çocuk Oyunu

Harikalar Mutfağı

Yaş Sınırı: 4+

Papatya sokağında çalışan Gümüşkepçe ve Kırıkçatal birbirinden çok farklı aşçılardır. Biri ne kadar özenli ve sevgiyle yemek yapıyorsa, diğeri o kadar özensizdir. Gümüşkepçe’nin malzemelerinin fare tarafından çalındığı gün Bayan Gülücük Papatya sokağına gelir. Amacı okulundaki çocuklar için sağlıklı ve lezzetli yemekler yapılmasını istemektir. Bu görev Kırıkçatal’a verilir ve olaylar karışır.

Eğlence ile bilgiyi harmanlayan, pedagojik olarak bir çok kere seyirciyle buluşmuş, iki farklı hayat tarzının çatışmalarını, barışı ve paylaşımı anlatmaktadır.

 

 

Yazan: Haluk Işık

Yöneten: Ali Sağ

Müzik: Kemal Günüç

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Ankara - Ankara Başkent Tiyatro (Büyük Sahne)
Ankara - Necip Fazıl Salonu (Gençlik Parkı İçi)

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü