Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

-

Hırsız

İstanbul - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi 1 ve salon daha 30 Ocak Pazar - 05 Şubat 2022 Cumartesi
  • Tiyatro

Hırsız

 1958 yılında Darıo Fo trafından yazılan oyun, Füsun Demirel’in çevirisiyle ilk kez seyircisiyle buluşuyor.
 Hırsızlık yaparak hayatını kazanan bay Tornatti,uzun zamandan beri takip ettiği bir politikacının evini soymak için fırsat yakaladığı bir günde politikacının, evine bir misafiri ile birlikte gelmesi üzerine onlara yakalanır. Ancak karmaşık ilişkiler yumağının ortasında kalan bay Tornatti, politikacı ve onun misafirinin kurduğu bir oyunun içine istemese de dahil olur.Sürekli büyüyen karmaşanın içerisine hırsızın karısı da eklenince işler çığırından çıkarak başa çıkılamaz bir hal alır. Rahip politikacı hırsız derken kimin masum kimin günahkar olduğu birbirine karışır.

Yazan :DARIO FO
 Yöneten: Ali Yaylı
 Çeviren: Füsun Demirel
 Uyarlayan : Suat İnal/Ali Yaylı
 OYUNCULAR:
 Umut Oğuz
 Tuna Arman
 Somer karvan
 Hülya Şen
 Suat İnal
 Müzik/efekt: Emrah Can Yaylı
 Dekor : Kırmızı Siyah Sanat
 Ses/Işık: Mustafa Sertaç Ömeroğlu
 Reji Asistanı: Begüm Gönenç
 Kostüm/Aksesuvar: Kırmızı Siyah Sanat
 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Anadolu - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
İstanbul Anadolu - Watergarden Performans Merkezi Duru Ataşehir

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü