Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Lavanta Cinayetleri

Lavanta Cinayetleri

  • Tiyatro

Lavanta Cinayetleri 

Dört kişiyi öldürmekle itham edilen bir şahsın mahkemede kendini savunması ekseninde gelişir oyun.Geçmişe dönerek hayatını,ailesini,sevdiği insanı anlatır bize.

Babası ile annesinin ilişkisi üzerinden aile ilişkilerini o insanın gözünden görürüz.Savunmasını yaptıktan sonra, son karar jüri yerine konulan jüri-seyirciye bırakılır. Acaba suçlu mudur? Suçsuz mu?
 

Yazan : Tamer Turan
Yöneten : Orhan Karataş
Oynayan : Yıldırım Şimşek
Dramaturg : Meriç Bardakçı
Işık Tasarım : Mahir köksal
 

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü