-

Otelde Cinayet

İstanbul - Watergarden Performans Merkezi Duru Ataşehir 29 Ocak 2022 Cumartesi
  • Komedi

Otelde Cinayet

Tür: Komedi / 2 Perde

Süre: 120 Dk.

Mitchell lovell ve arlene mıller birbirlerini deliler gibi seven bir çift. Ancak bir problem var. O da arlene mıller’in kocası paul mıller. İki sevgilinin paul’ü ortadan kaldırmak için kurdukları cinayet planı, komik ve bir o kadar da karmaşık bir duruma dönüşecektir.

 

 

Yazar: Sam Bobrıck – Ron Clark

Çeviren: Ekin Tunçay Turan

Genel Sanat Yönetmeni: Emre Kınay

Yönetmen: Cem Yanılmaz

Yönetmen Yrd.: Barış Ulusoy

Işık Tasarım: Erkan Kalkan

Reji Asistanı: Yağmur Arıkan

Kostüm Tasarım: Ezgi Özcan

Afiş Tasarım: Ahmet Erdoğan

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Anadolu - Watergarden Performans Merkezi Duru Ataşehir

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü