Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

-

Saatleri Ayarlama Enstitüsü 2.Bölüm: Küçük Hakikatler

İzmir - Sevda Şener Sahnesi 27 Ocak Perşembe - 26 Şubat 2022 Cumartesi
  • Tiyatro

Saatleri Ayarlama Enstitüsü 2.Bölüm: Küçük Hakikatler

Yaş Sınırı: +16

Uyarı : Değerli seyircilerimiz! Girişlerde HES kodu sorgulaması yapılacaktır.

PANDEMİ KOŞULLARI NEDENİYLE, SEYİRCİLERİMİZ  SALONA 19.30’DA ALINMAYA BAŞLANACAKTIR.

“Babalarını beğenmeme hastalığına tutulmuşların memleketinde; babasını beğenmeme ve yerine yeni yeni babalar bularak, hiç büyümeme hastalığından mustarip, yetişkin bir çocuğun hatıratını izlemek üzere saatlerimizi ayarlıyoruz ve bundan tam yüz on yıl öncesine gidiyoruz. “

 

 

Yazan: Ahmet Hamdi Tanpınar

Yöneten: Onur Erdoğan

Uyarlayan ve Oynayan: Burak Budak - Gülin Özkan

Müzik: Sedat Utku Gücoğlu

Dekor: İlker Şahin

Kostüm: Mehmet Ali Zeren

Işık: Engin Doğan – Ercan Gülmez

Ses Kumanda: Kübra Tok

Sahne Amiri: Azat Serhat Koca – Fatih Ay

Afiş Tasarım: Cüneyt Arıkan

Genel Sanat Yönetmeni: Onur Erdoğan

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İzmir - Sevda Şener Sahnesi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü