-

Sana Bir Sır Vereceğim

  • Kara komedi

Sana Bir Sır Vereceğim

Yaş Sınırı: 7 yaş ve üzeri için uygundur.

Agorafobi hastası Serap hanım aradığı kahramanı hapis olduğu evinden nasıl bulabilecek?
Ya da emekliliğini bekleyen Ahmet bey aradığı huzuru bulabilecek mi? Yoksa doğa bildiğini mi okuyacak? 

 

Yazan: Kaan Erkam

Yöneten: Onur Şenay

Dekor: Veysel Karaçayır

Işık: Cengiz Orhonlu

Kostüm: Nur Gürkan

Ses/Işık: İsmail Hakkı Şahin

Reji Asistanı: Berrak Tuna Altuna

Sahne Asistanı: Emir İnci

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü